O NÁS

ZKUŠENOSTI

Jsme společnost založená v roce 2017 v Ostravě, naši zaměstnanci jsou kvalifikovaní s 13letou praxí v oboru.

NAŠE NABÍDKA

Zabýváme se výrobou kuchyňských linek, vestavných skříní, postelí, komod, TV stolků, zahradních domků, pergol i komerčních prostor.

VŽDY NA MÍRU

Naše výrobky jsou řešeny na míru dle přání zákazníka, vždy před realizací dojde k zaměření prostoru našÍm technikem, zpracování návrhu ve 3D, nacenění a následná výroba.

KVALITNÍ MATERIÁLY

Zakládáme si na používání kvalitních materiálů, jako např. EGGER nebo Kaindl.

DŘEVO NA PŘÁNÍ

Dle potřeb zákazníka, jsme schopni zajistit jak exotické, tak i tuzemské dřeviny.

SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKA NA PRVNÍM MÍSTĚ

Máme vstřícný přístup a snažíme se, aby byl s námi zákazník vždy spokojen, jeho reference jsou pro nás důležité, abychom se mohli i nadále zdokonalovat.

Nechali jsme v nabytece udělat nestandardně velkou postel z dubového masivu. Postel máme už rok a jsme velmi spokojeni, krásná práce, dobra cena, dobra komunikace, spolehlivost. Pokud budeme v budoucnu potřebovat něco jiného, s důvěrou se na vás obrátíme.

S Vašimi službami jsme byli velmi spokojeni, ať již se zhotovením kuchyně na míru, dveří, vestavěné skříně, ale i s radami a náměty,které jste nám s vysokou profesionalitou doporučili. Přispěli jste tak významnou měrou k zdárné rekonstrukci našeho bytu a naší dokonalé spokojenosti. Mgr. Lubomír a PhDr. Hana Ledničtí

Interiér prodejny Meindl, Lidická 1, Praha. Zakázková výroba na míru do daného prostoru ve spolupráci s designérem. Po odsouhlasení finální verze byl interiér v termínu vyroben a poté namontován přes víkend tak, aby byl minimálně ovlivněn prodej. Drobné nedostatky zaznamenány v předávacím protokolu a odstraněny v dohodnutém termínu. Po usazení celého interiéru následovala ještě jedna návštěva, kdy byly znovu seřízeny všechny pohyblivé části. Za nás jako objednavatele byla celá spolupráce profesionální a korektní.  

Naši partneři